ikona wczytywania strony

Ośrodek Pomocy Społecznej w Górze

Link do platformy epuap Link do BIP

Jesteś tutaj: Strona Główna ❯ Klub Seniora ❯ Klub Seniora Wydarzenia
← Powrót do strony głównej

Klub Seniora ❯ Klub Seniora Wydarzenia

Klub Seniora - wybierz
podmenu:
Ikonka symbolizująca artykuł

Spotkanie Sylwestrowo/Opłatkowe

2020-01-10
W dniu 31.12.2019r. seniorzy spotkali się, aby podzielić się opłatkiem i w miłej podniosłej atmosferze złożyć sobie najlepsze życzenia. Na stole nie zabrakło tradycyjnych świątecznych potraw. Wspólnie zaśpiewano najpiękniejsze kolędy. W dalszej części spotkania seniorzy powitali wspólnie Nowy Rok 2020r. Spotkanie odbyło się przy największych przebojach polskiej i zagranicznej muzyki popularnej. Klubowicze swoją postawą pokazali, że pomimo wieku chcą być aktywni i czerpać z życia jak najwięcej.
Ikonka symbolizująca artykuł

DZIEŃ SENIORA

2019-10-30
Dnia 24 października 2019 r. w restauracji ,,Rosette w Górze odbyła się coroczna uroczystość ,,Dzień Seniora. W restauracji spotkali się klubowicze, seniorzy z zaprzyjaźnionych Klubów, m.in. z Bojanowa, Miejskiej Górki, Rawicza, Kuklic, seniorzy z Górowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, członkowie Zespołu Niezapominajki oraz przedstawiciele Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu. W uroczystości udział wzięli także zaproszeni goście: Burmistrz Góry Pani Irena Krzyszkiewicz, Starosta Górowski Pan Kazimierz Bogucki, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Edyta Lisiecka i Zastępca Pani Mariola Palczyńska, Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Pani Bożena Merta, Dyrekotra Domu Kultury w Górze Pan Arkadiusza Gustawa, Kierownik Ośrodka Dziennego Pobytu Osób Starszych i Mieszkań Chronionych w Górze Pani Katarzyna Maksymczuk.

Czytaj całość artykułu "DZIEŃ SENIORA"

Ikonka symbolizująca artykuł

Żegnamy lato - witamy jesień

2019-10-10
5 października 2019r. seniorzy spotkali się aby pożegnać lato, a zarazem powitać złotą jesień. Zmiana pór roku nastroiła seniorów do refleksji i rozmów na temat przemijania, smutkach ale i radościach życia. Zauważono, że działalność klubu seniora przyczynia się do przeciwdziałania samotności, a uczestniczenie w cotygodniowych spotkaniach jest miłym punktem w planie dnia klubowiczów.
Ikonka symbolizująca artykuł

Dzień Matki w Klubie Seniora

2019-05-29
W dniu 23.05.2019r. w sali klubowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze odbyło się spotkanie z okazji Dnia Matki.

Czytaj całość artykułu "Dzień Matki w Klubie Seniora"

Ikonka symbolizująca artykuł

Dzień Kobiet

2019-03-18
W dniu 28.02.2019r. w sali klubowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Czytaj całość artykułu "Dzień Kobiet"

Ikonka symbolizująca artykuł

Dnia Babci i Dziadka

2019-01-30
W dniu 25.01.2019r. w sali klubowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze miało miejsce wyjątkowe spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Czytaj całość artykułu "Dnia Babci i Dziadka"

Ikonka symbolizująca artykuł

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna Jesień

2016-01-25
W dniu 21 stycznia 2016 roku w Klubie Seniora Pogodna Jesień uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Na specjalne zaproszenie Prezesa Stowarzyszenia - Bronisława Barny przybyła Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej - Edyta Lisiecka, dzieci ze Szkoły nr 3 w Górze oraz liczne grono seniorów.

Czytaj całość artykułu "DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna Jesień"

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna Jesień
Ikonka symbolizująca artykuł

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna Jesień

2014-01-24
W dniu 23 stycznia br. w Klubie Seniora Pogodna Jesień uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Na specjalne zaproszenie Prezesa Stowarzyszenia - Bronisława Barny przybyła Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej - Edyta Lisiecką, dzieci z kl. III Szkoły nr 1 w Górze oraz liczne grono seniorów.

Czytaj całość artykułu "DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna Jesień"

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna JesieńDZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLUBIE SENIORA Pogodna Jesień
Ikonka symbolizująca artykuł

Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna Jesień

2014-01-15
W dniu 10 styczeń 2014r. w sali klubowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze miało miejsce spotkanie opłatkowe seniorów z Klubu Seniora Pogodna Jesień.
Na zaproszenie Prezesa Stowarzyszenia Klubu Seniora w spotkaniu uczestniczyli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Sekretarz Powiatu Górowskiego Elżbieta Kwiatkowska oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Edyta Lisiecka.

Czytaj całość artykułu "Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna Jesień"

Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna JesieńSpotkanie opłatkowe w Klubie Seniora Pogodna Jesień
Ikonka symbolizująca artykuł

"Dzień Seniora"

2013-10-21
Dnia 18 października 2013 r. w restauracji ,,Rosette w Górze odbyła się coroczna uroczystość ,,Dzień Seniora. Z zaproszonych gości w uroczystości udział wzięli: Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz, Zastępca Burmistrza Góry Andrzej Rogala, Starosta Górowski Piotr Wołowicz, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Edyta Lisiecka, Z-ca Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Górze Mariola Palczyńska, Dyrektor Domu Kultury w Górze Danuta Piwowarska - Berus, Redaktor Przeglądu Górowskiego Elżbieta Maćkowska, Bogdan Wojnarowicz oraz delegacje z zaprzyjaźnionych klubów: Klub Seniora z Rawicza, Klub Seniora z Bojanowa, Klub Seniora z Miejskiej Górki, Klub Seniora z Luboszycy, Klub Seniora z Wąsosza, Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu, Koło Emerytów i Rencistów z Kuklinowa oraz Zespół śpiewaczy Niezapominajki działający przy Domu Kultury w Górze.

Czytaj całość artykułu ""Dzień Seniora""

Ikonka symbolizująca artykuł

DZIEŃ MATKI W KLUBIE SENIORA

2013-05-23
W dniu 22 maja Klub Seniora Pogodna Jesień bardzo uroczyście obchodził Dzień Matki.

Czytaj całość artykułu "DZIEŃ MATKI W KLUBIE SENIORA"

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie
Ikonka symbolizująca artykuł

DZIEŃ SENIORA W KLUBIE SENIORA "POGODNA JESIEŃ"

2012-11-16
Dnia 15 listopada 2012 r. odbyła się coroczna uroczystość - "Dzień Seniora". Z tej okazji w sali Spółdzielni Mieszkaniowej Wspólny Dom w Górze spotkały się osoby należące do Stowarzyszenia i Klubu Seniora Pogodna Jesień oraz zaproszeni goście:

Czytaj całość artykułu "DZIEŃ SENIORA W KLUBIE SENIORA "POGODNA JESIEŃ""

zdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie
Ikonka symbolizująca artykuł

ZAJĘCIA W PLENERZE

2011-06-09
Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zajęcia miały nieco inny charakter. Klubowicze spotkali się w zielonym ogródku przy hali sportowej Arkadia w Górze. Wytypowane osoby przygotowały ognisko, grilla, drewno oraz inne akcesoria niezbędne do pieczenia kiełbasek i ziemniaków. Seniorzy bawili się wyśmienicie, gdyż powiew świeżego powietrza dodawał wszystkim energii i wigoru. Spotkanie zakończyło się o godz. 20.00 i wszyscy w wspaniałych humorach powrócili do swoich domów. fotfotfotfot
Ikonka symbolizująca artykuł

DZIEŃ MATKI

2011-05-27
Na spotkanie przybyło ok. 45 osób, a rozpoczęło się ono od złożenia życzeń wszystkim matkom oraz od kilku słów na temat matek, ich ról w życiu rodzinnym i społecznym. Po tak oficjalnym wstępie z częścią artystyczną wystąpiły dzieci z Przedszkola nr 1 w Górze oraz dzieci ze Szkoły nr 1 w Górze.. Wierszyki, piosenki i tańce maluchów bardzo spodobały się klubowiczom, dlatego brawom i podziękowaniom nie było końca. W dowód uznania dzieci otrzymały mnóstwo słodyczy. Po części artystycznej podano ciepły posiłek, a następnie przy dźwiękach muzyki seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych. fotfotfotfot
Ikonka symbolizująca artykuł

SENIOR WĘDROWCA

2010-11-26
Pod tym hasłem członkowie Klubu Seniora Pogodna Jesień uczestniczyli w wycieczce turystycznej, której założeniem była integracja z przedstawicielami Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Klubu Seniora ze Szklarskiej Poręby. Po drodze Klubowicze zatrzymali się w Lubiążu, gdzie podziwiali zabytkową architekturę Klasztoru Cystersów - Muzeum. Po dotarciu do celu seniorzy zapoznawali się z urokami, muzeami Szklarskiej Poręby, a wieczorem byli gospodarzami spotkania z zaproszonymi gośćmi reprezentującymi miejscowy Klub i Uniwersytet. Wymianie zdań, opowieści nie było końca, wszystkim dopisywał wspaniały humor, były śpiewy i tańce. Następny dzień eskapady był bardzo bogaty pod kątem zwiedzania i podziwiania okolicznych atrakcji. Klubowicze podziwiali piękno Zamku Czocha, odwiedzili Muzeum Pawlaka i Kargula w Lubomierzu, a na zakończenie zmagań turystycznych podziwiali piękno Świątyni Wang w Karpaczu. Uczestnicy wycieczki do domu powrócili późnym wieczorem, zmęczeni ale zadowoleni i przepełnieni wspaniałymi wrażeniami związanymi z poznaniem pięknych zakątków Karkonoszy.SENIOR WĘDROWCASENIOR WĘDROWCASENIOR WĘDROWCASENIOR WĘDROWCASENIOR WĘDROWCA
Ikonka symbolizująca artykuł

Tłusty Czwartek

2010-02-12
Zgodnie z tradycją w Klubie Seniora Pogodna Jesień w dniu 11 lutego br. odbyło się Spotkanie Ostatkowe. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, seniorzy przybyli bardzo licznie na tę uroczystość. Seniorów odwiedził Przewodniczący Rady Miejskiej - Pan Jerzy Kubicki. Wszystkim dopisywał dobry humor i przeplatając tańce wspólnym śpiewaniem piosenek biesiadnych seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych.Tłusty CzwartekTłusty CzwartekTłusty CzwartekTłusty CzwartekTłusty CzwartekTłusty Czwartek
Ikonka symbolizująca artykuł

Dzień Babci i Dziadka

2010-01-28
27 stycznia 2010r w klubie Seniora Pogodna Jesień obchodziliśmy uroczyście Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci z Przedszkola nr 1 pod opieką Pani Haliny Wróbel przedstawiły przepiękny program artystyczny, w którym śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze. Po tak wzruszającym rozpoczęciu głos zabrała Pani Burmistrz-Irena Krzyszkiewicz, kierując do Seniorów mnóstwo ciepłych słów. Po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek. Część taneczną rozpoczęła Pani Burmistrz, która jako pierwsza w towarzystwie jednego z seniorów ruszyła do tańca. Przy dźwiękach pięknych utworów biesiadnych wszyscy bawili się do późnych godzin wieczornych. Ten wyjątkowy dzień minął w miłej i sympatycznej atmosferze i z pewnością na długo pozostanie w pamięci seniorów.Dzień Babci i DziadkaDzień Babci i DziadkaDzień Babci i DziadkaDzień Babci i Dziadka
Ikonka symbolizująca artykuł

Zwiedzanie Wrocławia

2009-11-23
Członkowie Klubu Seniora Pogodna Jesień w ramach obchodów Światowego Dnia Seniora w dniu 20.11.2009r. zwiedzali stolicę Dolnego Śląska - Wrocław. W wycieczce uczestniczyło 30 osób. Klubowicze poznali historie najstarszych kościołów, ratusza, krasnali, mogli podziwiać przepiękną zabudowę Uniwersytetu Wrocławskiego oraz kompleksu Ossolineum. Zakończeniem tego poznawczego spaceru był Ostrów Tumski - jedna z najstarszych dzielnic miasta. Główną i najciekawszą atrakcją tego miejsca było poznanie historii Katedry Wrocławskiej oraz możliwość obejrzenia ruchomej szopki. Po tak bogatym w różnorodne wiadomości i wrażenia spacerze Klubowicze mogli chwilę odpocząć w jednej ze stylowych restauracji. Po krótkiej chwili relaksu udali się do Panoramy Racławickiej. Po wielkich wrażeniach związanych z Bitwą pod Racławicami seniorzy powrócili do rzeczywistości, a zakończeniem tak wspaniałego dnia była możliwość zwiedzenia Galerii Dominikańskiej.Zwiedzanie WrocławiaZwiedzanie Wrocławia
Ikonka symbolizująca artykuł

Dzień Seniora

2009-11-02
W dniu 22 października w sali Spółdzielni Mieszkaniowej odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora. Jak co roku górowscy seniorzy należący do Klubu Seniora "Pogodna jesień" mieli okazję spotkać się ze znajomymi z zaprzyjaźnionych klubów tj. Klubu Seniora z Bojanowa, Klubu Seniora z Miejskiej Górki, Klubu Seniora z Rawicza, Klubu Seniora z Wąsosza, Domu Pomocy Społecznej z Wronińca oraz z przedstawicielami władz górowskich. Podczas uroczystości seniorzy zebrali moc życzeń i gratulacji. Burmistrz Góry Irena Krzyszkiewicz przekazując okolicznościowe upominki i kwiaty na ręce przewodniczących - Anny Huzar i Bronisława Barny złożyła wszystkim serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i zdrowia, a następnie wręczyła zasłużonym klubowiczom podziękowania za aktywną pracę na rzecz klubu, a czterem osobom przekazała listy gratulacyjne nadające ich adresatom tytuły Honorowych Członków Klubu. Atrakcją artystyczną wieczoru był występ chóru Niezapominajki. Po tak uroczystych i podniosłych chwilach rozpoczęła się zabawa taneczna, a gościom do tańca przygrywał zespół muzyczny z miejscowości Psary. W trakcie zabawy przeprowadzona została loteria fantowa. Łącznie w obchodach Dnia Seniora uczestniczyło ok.100 osób.Dzień SenioraDzień SenioraDzień SenioraDzień SenioraDzień Seniora
Link do Biuletynu Informacji Publicznej
Link do ePUAP
Link do Karty Dużej Rodziny

Ośrodek Pomocy Społecznej w Górze

ul. Poznańska 23
56-200 Góra
tel. (65)543-22-01

Link do platformy epuapLink do bipPolityka prywatnościDeklaracja dostępnościRODO